KIZILDERİLİ BİLGELERİN BURÇLAR VE ŞİFA REHBERİ

Bu kitap, bildiğimiz ve alışageldiğimiz tarzda bir burçlar ve yıldızlar kitabı değil. Kızılderili bilgeliğinin yazılı olmayan ve çağlar boyunca bugüne taşınan bir özeti demek daha doğru olur.

Bestseller bir klasik olan ve 25. yılı dolayısıyla hazırlanan bu kitap, ömür boyu kullanılacak bir yaşam rehberi şeklinde hazırlanmış. Ayı Kabilesi reisi Chippewalı büyücü hekim Sun Bear ve eşi Wabun kitapta, Kızılderililerin burçlarla ilgili gizemli birikimleriyle geliştirdikleri Yeryüzü Astrolojisini ve Şifa Çemberi öğretisini
anlatıyorlar.
Bu öğreti, hem fiziksel hem de ruhsal sağlık için, aynı zamanda da yaşamın en önemli olgusu olan dengemizi sağlayabilmek için bir ömür boyu rehberimiz olacaktır. Elbetteki bu denge, doğayı ve kendimizi tanımak ve bunlarla barışık olmakla mümkün olabilir...

Sun Bear, gelecek nesiller için gurur duyulacak bir örnek. Bu büyük, sıcak, sevgi dolu insanla aynı dönemde yaşadığım için gurur duyuyorum.
(Elisabeth Kübler-Ross Yazar)

Onun şifa gücü zorluklar içinde kazanılmış ve gerçekten güvenilir.
Onun insancıl bilgeliği tamamen gerçek. Sun Bear, zamanımızın
gösterişsiz kahramanlarından biri.
(John White, Pole Shift kitabının yazarı)

Değişik hayvanlar, madenler, bitkiler; bunların özellikleri, iyileştirici ve spiritüel nitelikleri ile ilgili büyüleyici bilgileri içinde barındıran küçük bir ansiklopedi niteliğinde... Bu bizim zamanımız için yeni bir vizyon.
(Medicine Story, Return to Creation kitabının yazarı)

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786054182121
Yayın Tarihi :2009-10-28
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :256
Kapak :Kuşe
Kağıt :2.Hamur
Boyut :14 X 20
Emeği Geçenler :
Yazar   : Sun Bear ve Wabun
Çevirmen   : Ahmet Çimen
İlgili Eserler