Diğer Resimler

Doğmadan önce neredeydik? Öldükten sonra bize ne oluyor? Peki ya rüya alemi neresi? Uyumak niye bir zorunluluk? Bu soruların tamamı tek bir şeyle ilintili; Ruhumuz… Ezoterik Öğreti bize Ruhun ölümsüz olduğunu söylüyor. Diyor ki; Ruh Tanrının bir parçası. Ondan çıktı ve yine ona dönecek. İşte bu çalışma da Ruh gizemine ve yolculuğuna ışık tutabilme hedefi ile kaleme alındı.

Metafizik dünyanın gerçekleri nedir? Astral Alem neresidir? Uyurken gittiğimiz bu aleme, uyanıkken de gitmek mümkün mü? Mümkünün ötesinde bu yolculuğu yapmak bir zorunluluk mu? Başarırsan ne olur? Herkes Astral Aleme gidebilir mi? Astral Aleme bilinçli seyahat etme zorunluluğunun sebebi ne?

Ezoterizm diyor ki, ‘Tanrıya ulaşmak için tekâmül etmek zorundasın!’ Ve bize, bunun yegâne yolunun inisiyasyon olduğunu söylüyor. Fizik alemde inisiyasyondan geçmek tekâmül için yeterli mi? İnisiyasyonlar süreci metafizik alemde de devam ediyor mu? Herkesin sözünü ettiği Akaşik Kayıtlara nasıl ulaşacaksınız? Kundalini, Prana ve Akaşa inisiyasyonları ne demek? Öğrenmek mi istiyorsunuz? Anahtar şu anda elinizde tuttuğunuz kitap. Yolunuz açık olsun.
Cihangir Gener

“Cihangir’in bu eseri ağırlıklı olarak Doğu yöntemleri verirken, konular parapsikolojik yetilerin ediniminden inisiyasyonun gereklerine kadar içsel çalışmaların her yönüne değinmektedir. Bu nedenle, elinizde tuttuğunuz kitap, eşsiz bir eserdir.”

Kemal Menemencioğlu

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786259424439
Yayın Tarihi :2024-05-01
Sayfa Sayısı :192
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :13 X 21
Emeği Geçenler :
Yazar   : Cihangir Gener
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler