Atlanta - İşaretli Çocuklar Kitap Açıklaması


Atlanta kitabı, İşaretli Çocuklar’a adanmıştır.
13-17 yaş grubuna hitap eden, özel kelimelerin seçilerek hazırlandığı bir gençlik kitabıdır. Fakat tüm yaş grupları için ideal bir anlatım içermektedir.

Dünya medeniyetlerinde işler karışmıştı. Ülke sınırları kalkmış, Dünya, kıtalarına bölünmüştü. Amerika Kıtası’ndan yola çıkan gizemli iki gazeteci, aradıkları şeye kavuşmak üzere Afrika Kıtası’na geldiler. Afrika yerlilerinden satın aldıkları bir günlükte yazılanlar birer işaretti.

Maio Adası’nda başlayan ve Anadolu topraklarında devam eden bir serüven. Büyükbabasının insanlardan özenle sakladığı Bilga, Atlanta sırrına erişebilecek miydi? Gizemli iki gazetecinin aradığı çocuk Bilga mıydı?

Bilga’yı Asya Kıtası’na getiren iç sesi, tüm dünya insanlığına bir işaret olacak mıydı? Anadolu’da bir 23 Nisan günü tüm dünya çocuklarına yaptığı konuşma, İşaretli Çocuklar’a mesajlar içermekteydi.

Hayat, ilginç sürprizler hazırlar. Karşılaşmaların büyük ve erdemli kapıları açacağı düşüncesi bile bir yanılgıdan ibarettir. Bazen planlar sanıldığının aksine ters işler. İnsan hayatları değerlidir. Tek bir ân’ı bile. Hesapta olmayan durumlar her şeyi alt üst edebilir.(Tanıtım Bülteninden)

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786257325240
Yayın Tarihi :2022-11-25
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Atlanta - İşaretli Çocuklar
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :112
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Kevser Yeşiltaş
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler