Douglas Monreo tarafından kaleme alınan bu kitap, Druidler`in Gizli Sırlarını içeren ve daha önce hiç yayınlanmamış olan gizli metinlerden yararlanılarak hazırlanmıştır. Bu metinler ilk kez Pheryllt Kitabı ismiyle 16.Yüzyıl`da bir araya getirilmiştir.

Otantik Druid Gelenekleri`nin Gizli Sırlarını içeren bu kitapta, tarihin geçmiş dönümlerine geri dönecek ve farklı bir dünyanın içinde, sürükleyici gizemli bir yolculuk yapacaksınız. Bu yolculuğunuz sırasında Kral Arthur`un Merlyn tarafından inisiye edilişine şahit olacaksınız...

Aynı zamanda Druid Büyüsel Ritüellerini ve bu ritüellerde uygulanan pratik teknikleri izleyeceksiniz...

Druid Öğretisi`nin temelleri Atlantisliler`e dayanmaktadır. İşte bu nedenle, kitapta işlenen konular aynı zamanda Atlantis`in kaybolan bilgilerine de ışık tutmaktadır.

Dünya üzerindeki büyüsel uygulamalar ve Gizli Dinler`le ilgili araştırmalarıyla tanına Douglas Monroe, kendisinin de bir parçası olduğu Druid Geleneği`ne ait gizli kalmış sırları ortaya çıkartabilmek için yaptığı araştırmalar sırasında eline geçen gizli metinler sayesinde, Kral Arthur Efsanesi ve Druid Rahipleri`nin önde gelen isimlerinden biri olan Merlyn hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilmiştir.
(Arka Kapak)

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9799758312251
Yayın Tarihi :2000-01-01
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :495
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 195
Emeği Geçenler :
Yazar   : Douglas Monroe
İlgili Eserler