Bu kitap olağandışı bir perspektifini sunduğu insanı içsel gelişime davet ediyor. Yazar, insanın iç dünyasındaki derinlikleri muhteşem bir şekilde açığa çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda içsel potansiyeli keşfetmenin anlamını da netleştiriyor. Her birimizin içinde saklı olan tohumları yeşertmemize yardımcı oluyor.

"Tohum," insanın içsel gücünü temsil eder. İnsan, yeterliliğinin büyük bir potansiyeline sahiptir ancak bu potansiyeli ortaya çıkarmak ve geliştirmek için çaba göstermelidir.

İçsel yaşamın tohumdan ağaca olan yolculuğu ile özdeşleşerek daha derin bir düşünce yolculuğuna hazır olun. Kişisel gelişimin neden bu kadar önemli olduğunu, bu gelişim yolculuğunu nasıl başlatabileceğinizi ve sürdürebileceğinizi keşfedin.

Kur'an-ı Kerim ve diğer kutsal metinlerdeki derin bilgiler, bilimsel verilerin ışığında size rehberlik edecek. Her şey, ilk andan başlayarak bugüne kadar olan süreçte yeniden şekillenmeye başlayacak. İçsel yaşamın tohumdan ağaca olan yolculuğu ile özdeşleşerek daha derin bir düşünce yolculuğuna çıkmaya hazır olun.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786057977489
Yayın Tarihi :2023-10-27
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Tohum;İnsanlığın Büyük Sırları TOHUM’da Saklı !...
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :288
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Olgun Aydoğu
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler