Nefes Egzersizleri ile Şifalanmak Mümkün!
Nefes, canlılığımızı sürdürmek için temel ihtiyaçlarımızdan biri ancak onun öneminin farkında olan çok az insan var. Oysa ki bedenimize dolan bu sihirli yaşam gücünün kıymetinin farkında olarak nefes almak, hayatımızı dönüştürecek güce sahip.
Ünlü yoga eğitmeni Swami Saradananda, Yoga Nefesinin Gücü kitabında nefes sanatının inceliklerini, nefesin zihinsel ve fiziksel dengesizliklerle başa çıkma sürecinde bize nasıl destek olabileceğini tüm detaylarıyla aktarıyor. Kitabında onlarca nefes egzersizine ve onların hangi durumları dengelemek, hangi konuları şifalandırmak için kullanılacağına dair pratik bilgiler de paylaşan Saradananda, okurlarını, nefes egzersizlerinin şifa gücünü keşfetmeye davet ediyor.
Nefesinizi dikkatlice kontrol etmek, vücudunuzu atıklardan arındırarak ve oksijen alımını en üst düzeye çıkararak dolu dolu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Ayrıca, çatık kaşlar, gergin omuzlar, mide krampları gibi anksiyete semptomlarını da hafifletir. Zihninizi sakinleştirmeye ve ruh hâlinizi iyileştirmeye yardımcı olur. Bu kitaptaki nefes egzersizlerini uygularken, daha net düşündüğünüzü, daha kararlı davrandığınızı ve duygularınızın tesirine daha az kapıldığınızı fark edeceksiniz.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786259864242
Yayın Tarihi :2024-03-09
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Yoga Nefesinin Gücü - Nefes Egzersizleri ile Şifalanmak Mümkün!
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :184
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Swami Saradananda
Çevirmen   : Eda Pak
İlgili Eserler