New York Times çok satanlar yazarı ve artık günümüzün modern klasiği olmuş Kötü Günler Kitabının yaratıcısı Bradley Trevor Greive, artık otuz ülkede milyonlarca insanın kütüphanesinde bulunuyor. Bundan önceki yedi kitabı, pekçok ülkede ödül almış ve dünya genelinde yedi milyon adet satılmıştır.

Abartan İnsanların Kitabında Bradley bize, pek çok insanın daha fazlasını yapmak, daha fazlasına sahip olmak ve daha fazla olmak için kendilerini mantıklı sınırların ötesinde zorladığını anımsatıyor. Aynı zamanda acı bir şekilde, bütün bu çabaların çok az şeye sahip olarak sonuçlandığını gösteriyor. Yaratıcı bir metin ile akıl almaz hayvan resimlerini bir araya getirebilme ve ek olarak da nazik bir mizah ve paha biçilmez içgörülerini kullanabilme becerisiyle bizi, hayır diyebilmeye yüreklendiriyor. Bu beş harften oluşan ve sizi özgürleştirecek kelimeyi, insanları kırmadan ama kendinizi güçlendirerek ve eğlendirerek nasıl kullanacağımızı anlatıyor.

Hayır demek size bencil bir şeymiş gibi gelebilir ama zamanımızı ve enerjimizi, hayatımızın tadını çıkarmaya ve gerçek tutkularımızın peşinden gitmeye yönlendirdiğimizde, çevremizde değer verdiğimiz insanlarla paylaşacak çok daha fazla şeyimiz olacağına emin olabilirsiniz.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789756388778
Yayın Tarihi :2007-12-30
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :116
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :145 X 215
Emeği Geçenler :
Yazar   : Bradley Trevor Greive
İlgili Eserler