Hayatımızın gerçek amacının, mutluluğu aramak olduğuna inanıyorum. Bu açık. İster bir dine inanalım, ister inanmayalım ya da ister şu dine, ister bu dine inanalım, hepimiz hayatta daha iyi bir şeyi arıyoruz. Bu nedenle, hayatımızın gerçek yönü mutluluğa doğrudur...
DALAİ LAMA

Dünyanın en büyük ruhsal lideri, ilk kez bir psikiyatr ile bir araya gelerek, o zor kazanılan sakinliğe nasıl bulabileceğimizi anlatmaktadır.

Meditasyonlar, hikayeler, Budizm ve psikolojinin birleştiği noktalar sayesinde Dalai Lama, günlük hayatta yaşadığımız depresyonları, korku ve endişeleri, öfkeyi, kıskançlığı ya da sadece kötü bir ruh halini nasıl yenebileceğimizi göstermektedir. Hayatımızda karşılaştığımız engelleri aşarak derin ve kalıcı bir içsel barışa nasıl ulaşılacağını açıklamak için ilişkileri, sağlığı, aileyi ve işi tartışmaktadır. 2500 yıllık Budist meditasyonları ve sağlıklı bir sağduyuyu temel alan Mutluluk Sanatı okuyuculara tüm insanların ortak sorunları hakkında yardımcı olmak için geleneklerin sınırlarını aşan bir kitaptır.

Mutluluk Sanatı, 70 haftayı geçkin bir süredir, hala New York Times bestseller listesinde birinci sıradaki yerini korumakta ve 20 ülkede çok satan kitaplar listesinin üst sıralarında yer almaktadır.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789756388136
Yayın Tarihi :2012-11-30
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :6.Baskı
Sayfa Sayısı :352
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 195
Emeği Geçenler :
Yazar   : Howard C. Cutler
Yazar   : Dalai Lama
Yazar   : Dalai Lama
Yazar   : Howard C. Cutler
Çevirmen   : Güneş Tokcan
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler