Genelde hep merak edilen ve yanıtları kişiden kişiye, inançtan inanca değişen yukarıdaki sorular bu kitabın konularından bazıları.

Bu kitapta ele alınan ve reenkarnasyona inanan bazı kişilere göre ise, kimi ruhsal rahatsızlıkların altında yatan nedenler, geçmiş yaşam anılarından kaynaklanıyor olabilir. Geçmiş yaşam anılarının insan psikolojisi üzerindeki etkileri "ruhsal rahatsızlık"lar olarak ortaya çıkarken toplum içinde bu tür insanların "tuhaf" olarak nitelendirilmesi de ironiktir.

Şiddet görüp tuhaf ve travmatik olaylar yaşamış ve benzer nedenlerle bir araya gelmiş bir topluluğun öyküleri Tuhaflar Kulübü. Yaşadıkları sarsıcı olayların etkisinden kurtulamamış, ürkmüş veya kendilerini bir şekilde sıra dışı hisseden, son derece hassas insanların öyküleri.

Bu çağdaş gizemciler teozofi, okültizm, ezoterizm, parapsikoloji ve mistisizm gibi kökleri çok eskiye dayanan karmaşık bilgilerden de yararlanarak doğaüstü güçleri hakkında açıklamalar getiriyor, sarsıcı hayat hikâyelerini gözler önüne seriyorlar.

Siz Bir Tuhafsınız kitabında Suna Dündar, öykü kurgusu içinde, anlatımına edebi bir lezzet de katarak doğaüstü bazı yeteneklerin sırrını ortaya koyuyor.

Siz de bu sırlara ortak olmak ister misiniz?

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789756130667
Yayın Tarihi :2017-07-25
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Siz Bir Tuhafsınız - Tuhaflar Kulübü 1. Kitap; Doğaüstü Yeteneklerin Sırrı
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :147
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Suna Dündar
İlgili Eserler