Diğer Resimler

Yakın tarihteki insanların günlük hayatına, ekonomiye, eğilimlere, siyasete, bilime, sanata, modaya, sembollere ve gökyüzüne ilgi duyan herkesin okumaktan keyif alacağı Üç Gezegen, dünyanın geleceğine dönük pek çok soruya yanıt veriyor:
Paris neden bir metropol oldu?
Hollywood’un gizli etkileri var mı?
Aynı şekilde giyinmeye ne zaman başladık?
Atom bombası bilime olan inancı nasıl öldürdü?
Post-modernizmin kıpırtıları nasıl başladı?
Görüyoruz ki ‘kolektif gezegenler’ denilen Uranüs (1781), Neptün (1846) ve Plüton’un (1930) keşifleri dünyanın ilerlemesinde üç ayrı eşiktir.

Binnur Zaimler
Galatasaray Lisesi ve İTÜ Endüstri Mühendisliğini bitirmiştir. Uzun yıllar Koç Holding, Arçelik ve Doğan Yayın Holding başta olmak üzere üst düzey yöneticilik, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nda denetçilik yapmıştır. Verimlilik, organizasyon, süreç yönetimi, iletişim alanlarında Düet Reklam ile çalışmaktadır. Galatasaray Üniversitesi Medya İnceleme ve Araştırma Enstitüsü danışma kurulundadır.
2003 yılında astroloji eğitimleri almaya başlamış, 2011 yılında hocası Georgia Stathis’in yönettiği Kepler College- ABD ‘İş Astrolojisi’ programını tamamlamıştır. Galatasaray Spor Kulübü, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği, PerYön ve Uluslararası Astroloji Derneği üyesidir.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786057737908
Yayın Tarihi :2022-05-01
Yayın Dili :Türkçe
Sayfa Sayısı :272
Kapak :Ciltsiz
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :13 X 21
Emeği Geçenler :
Yazar   : Binnur Zaimler
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler