Diğer Resimler

Tamamı renkli, özel baskı

1945 Yılında Ankara’da doğan Metin Kiraz 1968’de mezun olduğu Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ndeyken sürdürdüğü müzik hobisini bırakarak 1965’te parapsikoloji, ispirtizma, mistisizm, okültizm gibi alanlarda araştırmalarına başladı ve 1980’lerin başında astrolojinin kapılarına dayandı. 1986’da Astroloji ve Tarot’un Türkiye’de daha iyi tanınmasına yardımcı olan GALAXY Astroloji Tarot ve Sanat Evi isimli, Türkiye’nin de bu konulardaki ilk iş yerini açtı. Burada profesyonel seviyede astroloji ve tarot denemelerine ve araştırmalarına devam eden Metin Kiraz halen danışmanlık, eşi Rezan Kiraz ise medya hizmeti vererek çalışma ve araştırmalarına devam etmektedirler.

Okültist astrolog 40 yıllık bilgi ve tecrübelerinin ışığında Tarot konusuna yeni bir bakış açısı getirmekte. Herhangi bir soruya Tarot açılımı ile yanıt aranması, tarolojinin çalışma alanlarından biri oluyor. Soru ile kartların dizilişi arasında bir ilişki olduğu eski çağlardan beri bilinmekte. Eşzamanlılık ortamı soruya konsantrasyon ile yanıtını da bize doğru cezbedebilir ve yanıt, o anda sıralanan kartlar ile deşifre edilebilir. Bu kitap yazarın gözlemlediği ve yaşadığı anlamlı rastlantıların yanında, astroloji ve tarot kehanetlerinin gerçekleşmesi ile de desteklenen bu mantığın ışığında yazıldı. Derin bilinçalanlarından benzerlik yasası ile çağrıştırılan bilgilere göre PSİ gücü ile sıralanan kartlardan Tarot'un olağanüstü kehanetleri yapılabilmektedir. Bu kitapta kartların astrolojik ve numerolojik şifreleri de anlatılmaktadır.

Kitap altı ana kısımdan oluşuyor. I.Kısım’da Tarot’a danışacaklar ile tara- log için gerekli ön bilgi ve çalışmalar verilmekte. II.Kısım’da taroloğun sezgi yeteneğini arttırabilmesi için seans öncesi yapması gereken majikal çalışmalar ile Tarot açma işlemleri, III.Kısım’da ise yorum modelleri astrolojik ve numerolojik şifreleri ile anlatılmaktadır. Kitabın ikinci yarısı olan
IV.Kısım’da Büyük Sırlar-Arkana Major-22 kart
V.Kısım’da Küçük Sırlar-Arkana Minör-40 kart
VI.Kısım’da Küçük Sırlar-Arkana Minör-16 kart-Saraylı kartlar
ayrıntıları ile anlatılarak genel, aşk ve para konularındaki kehanet anlamları da pratikte kolayca uygulanabilir bir şekilde sunulmaktadır.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786057737953
Yayın Tarihi :2022-08-07
Sayfa Sayısı :304
Boyut :13 X 21
Emeği Geçenler :
Yazar   : Metin Kiraz
Yazar   : Rezan Kiraz
İlgili Eserler