Rüya olarak adlandırdığımız şeyin, gizli bir dili olduğuna inanıyor, ancak bunların şu maddi dünya da adı ne ifade ettiğini tam olarak çözemiyor musunuz ?
Rüyaların geleceği aydınlattığı görüşündesiniz, ama bunun yöntemini, yordamını bimliyorsunuz, öyle mi ?
Sizin için de rüyalar, engellenmiş arzuların dışavurumu ya da her şeye kadir olanın mesaj aktarma biçimi, ne var ki, her kodun da bir çözücüsü olduğu kanaatindesiniz; tek eksiğiniz, elinizde bir şifre karıcı(çözüzü) ya da kılavuz, değil mi ?
Elinizde tuttuğunuz bu kitap, yukarıda dile getirilen sorunları, olabildiğince açık bir dille anlatıyor. Hangi rüyaların neyi işaret ettiğini, bunları nasıl yorumlamak gerektiğini; hangisaninin yakın, hangisinini uzak geleceği müjdelendiğini; rüyaları hangi prensiplere göre yorumlamanın doğru olduğunu gösteriyor. Rüya sembollerine, farklı açılardan bakarak, ya en anlamsız gibi görünenlerde dahi bir anlam olabileceğini ortaya çıkarıyor ya da çeşitliliğin yorumlarda ne kadar önemli olduğnu fark etmemimizi sağlıyor. Üstelik hem klasik hem de çağdaş sembollere yer vermesi, her yaştan her kuşaktan kişiye hitap ediyor.
Bu kadar küçük bir kitaba, bu kadar çok şeyin nasıl sığdırıldığına şaşıracak ; okudukça, doğru ve güvenilir bir kaynağa kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789754685237
Yayın Tarihi :2005-03-01
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :339
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :140 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Sevinç Aksoy
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler